Přeskočit navigaci.

Úvod

≈ Turistický oddíl Kotvrdovice a naše ≈

≈ První plavební společnost ≈

Slovo úvodem

Na podzim roku 2011 jsem byl osloven panem Petrem Gottvaldem, který nám navrhl spolupráci a pomoc při přípravě prezentace činnosti kotvrdovských vodáků na těchto stránkách. Velice rádi tuto možnost využíváme a pokusíme se vám všem, kteří máte zájem, přiblížit co nejvíce historii i současnost této tak trochu svérázné party kamarádů, která svoji zálibu, pro některé dokonce vášeň, uskutečňuje pod vedením místního turistického oddílu při TJ Rakovec Kotvrdovice.

Protože nikdo z nás v dnešní době nemá mnoho volného času, musím se za sebe i ostatní omluvit, že veškeré informace a fotografie budou  doplňovány průběžně a mrzí mě, že některé momenty nebude možné zveřejnit vůbec, protože se prostě nedochovaly či nebyly nikdy zachyceny v žádné podobě a zůstanou tak navždy jen v srdcích a pamětech těch, kteří se  daných výprav zúčastnili.

Na těchto putováních se naše vodácká parta   snaží řeku a vše kolem ní ctít a chovat se tak jako dobře vychovaný host na návštěvě někde, kde se cítí dobře a kam se vždy bude rád navracet třeba i po mnoha letech se svými potomky.

Za první plavební Pavel Horáček

Nejbližší akce
Změny na webu

Nový článek v Kulturním dění: KANICE.

Nový článek v Kulturním dění: HOLŠTEJN.

Nový článek v Kulturním dění: OPATOVSKÝ ŠMAJD- 6.2.2021.

Nový článek v Kulturním dění: PODOMSKÁ VYCHÁZKA.

Nový článek v Kulturním dění: SKALNÍ MLÝN, MACOCHA.

Nový článek v Kulturním dění: _Během týdne konečně napadla solidní vrstva sněhu (asi 10 cm), a tak se trojice lyžařů se vypravila vyzkoušet podmínky. Vydali jsme se žlebem, kolem letiště ke Kojálu, dále k prameni Malé Hané, kolem Marianína a najeli na lesní c.

Partneři

partner-kotvrdovice