Přeskočit navigaci.

Úvod

≈ Turistický oddíl Kotvrdovice a naše ≈

≈ První plavební společnost ≈

Slovo úvodem

Na podzim roku 2011 jsem byl osloven panem Petrem Gottvaldem, který nám navrhl spolupráci a pomoc při přípravě prezentace činnosti kotvrdovských vodáků na těchto stránkách. Velice rádi tuto možnost využíváme a pokusíme se vám všem, kteří máte zájem, přiblížit co nejvíce historii i současnost této tak trochu svérázné party kamarádů, která svoji zálibu, pro některé dokonce vášeň, uskutečňuje pod vedením místního turistického oddílu při TJ Rakovec Kotvrdovice.

Protože nikdo z nás v dnešní době nemá mnoho volného času, musím se za sebe i ostatní omluvit, že veškeré informace a fotografie budou  doplňovány průběžně a mrzí mě, že některé momenty nebude možné zveřejnit vůbec, protože se prostě nedochovaly či nebyly nikdy zachyceny v žádné podobě a zůstanou tak navždy jen v srdcích a pamětech těch, kteří se  daných výprav zúčastnili.

Na těchto putováních se naše vodácká parta   snaží řeku a vše kolem ní ctít a chovat se tak jako dobře vychovaný host na návštěvě někde, kde se cítí dobře a kam se vždy bude rád navracet třeba i po mnoha letech se svými potomky.

Za první plavební Pavel Horáček

Nejbližší akce
Změny na webu

Nový článek v Kulturním dění: Výroční schůze 2016.

Nový článek v Kulturním dění: 37. Slovenský sraz cykloturistů - Dolný Kubín.

Datum výroční schůze

Novinka - pochod Doubravice - Kotvrdovice

Novinka: Český zimní sraz v Telči.

Novinka v Kulturním dění: 35. ročník přejezdu "Krajem pod Kojálem".

Partneři

partner-kotvrdovice