Přeskočit navigaci.

Oblastní konference

6. 2. 2014

Milí přátelé,

oblastní konference se bude konat v neděli 2. března od 10 hod. v Brně - pozvánka je v příloze. Na konferenci budeme mj. projednávat poslední verzi návrhu nových stanov KČT a volit nový oblastní výbor a kontrolní (dřive revizní) komisi.

Předběžný návrh kandidátky a návrh stanov máte také v příloze. Připomínky ke stanovám můžete posílat předem na slabakova@seznam.cz (termín dodání na ústředí byl prodloužen o týden, takže stihneme připomínky projednat), pošlete mi, prosím, také jména delegátů. Počítejte s tím, že jednání bude tentokrát delší než jindy!

V současné době vrcholí vybírání příspěvků na rok 2014. Odbory měly příspěvky vybrat do konce ledna, takže by nic nemělo bránit zapsání členů do databáze. Pošlete mi, prosím, co nejdříve aktualizované seznamy, příp. alespoň nahlaste změny v členské základně. Vedete-li databázi samostatně, dejte mi, prosím, vědět, až budete hotovi, abychom mohli zúčtovat. Stihnout to musíme do konce února - na konferenci je tedy už pozdě. Potřebujete-li s evidencí pomoci, ozvěte se.

Nezapomínejte také na oceňování svých funkcionářů. Ocenění mají být udělována hlavně k životnímu jubileu - možností je hodně, návrhů velmi málo, aktivně se zapojuje jen málo odborů...  Oblastní výbor všechno neuhlídá. Čestné uznání odboru je možné udělit i dlouholetým členům - diplomy máme na oblasti, stačí si je vyžádat...

Mějte se hezky a na shledanou na oblastní konferenci.

Propozice zde zde a zde

Hana Slabáková


Nejbližší akce
14. 3. HUSOVICE BRNO- HUSOVICE
21. 3. ZAHÁJENÍ PĚŠÍ TUR.SEZONY- VELKÉ OPATOVICE VELKÉ OPATOVICE
28. 3. ZA SNĚŽENKOU DO KRASU BLANSKO

Více akcí

Změny na webu

Nový článek v Kulturním dění: KRAJEM POD KOJÁLEM 2020.

Nový článek v Kulturním dění: SMUTNÁ ZPRÁVA.

Nový článek v Kulturním dění: SLUNEČNÁ VYCHÁZKA.

Nový článek v Kulturním dění: OPATOVSKÝ ŠMAJD- BARVOVA 60.

Nový článek v Kulturním dění: RÝMAŘOV-ZIMNÍ SRAZ 2020.

Nový článek v Kulturním dění: BÍLÁ VYCHÁZKA.

Partneři

partner-kotvrdovice