Přeskočit navigaci.

Informace z ústředí

8. 10. 2012

Mili pratele,

pripominam nektere ukoly:

- pokud jste tak dosud neucinili, sdelte mi, prosim, zda se zucastnite Porady predsedu (seminare) v Ivancicich 3.-4.11.

Potrebujeme to nutne vedet kvuli kapacite vinarny co nejdrive (termin pro prihlaseni skoncil teoreticky pred tydnem...)

- do konce mesice laskave vyuctujte pridelene dotace na seniory, primou podporu a dotace na dopravu. Pokyny jste dostali, vzor faktury je v priloze (fakturuje odbor, nezapomente uzit ICO odboru). Lojza Petr bude na sekretariatu 15., 17. a 29. 10., pokud potrebujete jiny termin, dohodnete se laskave primo s nim. Teoreticky lze vyuctovani odevzdat i na PP v Ivancicich, ale urcite to neodkladejte, at vcas stihneme doladit pripadne chyby... Pokud nekdo pridelenou dotaci cerpat nechce a nebude, dejte nam vedet (nekteri tak uz ucinili), vycerpa ji oblast.

- Na PP bude mozne dorovnat letosni prispevky - pokud jeste nekdo mate zmeny v clenske zakladne, dejte vedet, zapisu a poslu vyuctovani.

Letosni prispevky dosud neuhradili Drysice (2620 Kč) a Chvalkovice na Hané (4540 Kč) - zadam je tedy o okamzitou napravu.

- chcete-li pridat nejaky svuj prispevek do oblastniho kalendare, poslete mi jej pokud mozno ihned (treba predstavit svou jubilejni akci, odbor apod.)

Dekuji za pochopeni a spolupraci

Zdravi Hana Slabakova


Nejbližší akce
Změny na webu

Nový článek v Kulturním dění: KANICE.

Nový článek v Kulturním dění: HOLŠTEJN.

Nový článek v Kulturním dění: OPATOVSKÝ ŠMAJD- 6.2.2021.

Nový článek v Kulturním dění: PODOMSKÁ VYCHÁZKA.

Nový článek v Kulturním dění: SKALNÍ MLÝN, MACOCHA.

Nový článek v Kulturním dění: _Během týdne konečně napadla solidní vrstva sněhu (asi 10 cm), a tak se trojice lyžařů se vypravila vyzkoušet podmínky. Vydali jsme se žlebem, kolem letiště ke Kojálu, dále k prameni Malé Hané, kolem Marianína a najeli na lesní c.

Partneři

partner-kotvrdovice