Přeskočit navigaci.

Nabídka turistických karet

24. 4. 2012

Dobrý den
Byla bych ráda, kdybyste zvážili mou nabídku ohledně turistických karet. Mimo jiné jsou podpořeny na rádiu Impuls. V současné době je jich cca 950 po celé ČR. Lze je vyrobit i v cizojazyčné  variantě. Nejedná se pouze o skladný a moderní suvenýr, prezentační materiál,ale váže se k němu i několikaletá soutěž o poklad. Postup výroby je jednoduchý. Podepisuje se smlouva o dílo. Poté Vás poprosím o zaslání podkladů ke kartě- fotografie + text na email, pro inspiraci můžete použít seznam kartových míst, který naleznete na

www.cestykehvezdam.cz, kde je interaktivní mapa i náhledy veškerých karet. Dále by Vám naši grafici zaslali návrhy, které byste odsouhlasili, vše probíhá po emailu. Co se týká podpory na radiu Impuls, jednotlivá kartová místa se postupně představují v pořadu Máme Česko rááádi, odvysílané se uchovává v písemné i MP3 podobě na internetových stránkách Impulsu. Veškeré práce a reklama na rádiu Impuls se financují z grantů, Vy si platíte cenu karty, což je 16,60 Kč bez DPH, 19,92 Kč včetně DPH, doporučená prodejní cena je 25 Kč. Platí se zálohovou fakturou v období výroby karet. Minimální množství je 50 ks, které vás příliš finančně nezatíží a přesto se zúčastníte zajímavého projektu.


Děkuji Vám za čas a předem se těším na zprávu a na vzájemnou spolupráci.
Za Tausig servis a KČT Maršálová , MOBIL- 776 246 938


Nejbližší akce
Změny na webu

Nový článek v Kulturním dění: KANICE.

Nový článek v Kulturním dění: HOLŠTEJN.

Nový článek v Kulturním dění: OPATOVSKÝ ŠMAJD- 6.2.2021.

Nový článek v Kulturním dění: PODOMSKÁ VYCHÁZKA.

Nový článek v Kulturním dění: SKALNÍ MLÝN, MACOCHA.

Nový článek v Kulturním dění: _Během týdne konečně napadla solidní vrstva sněhu (asi 10 cm), a tak se trojice lyžařů se vypravila vyzkoušet podmínky. Vydali jsme se žlebem, kolem letiště ke Kojálu, dále k prameni Malé Hané, kolem Marianína a najeli na lesní c.

Partneři

partner-kotvrdovice