Přeskočit navigaci.

Akce proběhlé


12/2018 - VESELICE

Dne 31.12. v 7h ráno přesunuli IDS do Blanska.Odtud pěšky se vydali přes Obůrku k rozhledně Veselice.Je každoročně volně přístupná v tento čas,pořadatelé tam zajistí občerstvení.K rozhledně jsme zdárně dorazili a využili všech služeb co byly k dispozici.O kousek dále bylo opět zajištěno bohaté občerstvení spojené s poslechem živé hudby.Pokračovali jsme pěšky až do Ostrova.Odtud jsme opět využili IDS k návratu domů.Není to špatný výlet před večerní bujarou oslavou Silvestra.

Zobrazit celý text

12/2018 - BRNĚNSKÉ PODZEMÍ

Dne 29.12.2018 jsme navštívili Brněnské podzemí.Ráno jsme nastoupili na IDS směr Brno.Vystoupili jsme na konci Ochoze a pěšky pokračovali Mariánským údolím směr Brno.Šťastně jsme dorazili do Brna,tam MHD se přesunuli před vchod do podzemí.Byl čas i k prohlídce vánočního Brna.Prohlídka byla nádherná a většina z nás tam byla poprvé.Po prohlídce byl přesun do restaurace,kde bylo domluveno občerstvení.Ve večerních hodinách se přesunuli IDS domů.Akce byla zdařilá,počasí jako vždy vyšlo.

Zobrazit celý text
Nejbližší akce
Změny na webu

Nový článek v Kulturním dění: KANICE.

Nový článek v Kulturním dění: HOLŠTEJN.

Nový článek v Kulturním dění: OPATOVSKÝ ŠMAJD- 6.2.2021.

Nový článek v Kulturním dění: PODOMSKÁ VYCHÁZKA.

Nový článek v Kulturním dění: SKALNÍ MLÝN, MACOCHA.

Nový článek v Kulturním dění: _Během týdne konečně napadla solidní vrstva sněhu (asi 10 cm), a tak se trojice lyžařů se vypravila vyzkoušet podmínky. Vydali jsme se žlebem, kolem letiště ke Kojálu, dále k prameni Malé Hané, kolem Marianína a najeli na lesní c.

Partneři

partner-kotvrdovice