Přeskočit navigaci.

Akce proběhlé


3/2014 - II. ročník Memoriálu Františka Musila - Kulířov 2014

Dne 9.3.2014 se i přes přetrvávající nepříznivé počasí podařilo skupině našich turisů navázat na velmi úspěšný běžkařský přejezd loňské sezony. Nárůst počtu účastníků akce byl dokonce ve srovnání s přecházejícím ročníkem o 100%. Tak jako mnoho dalších významných akcí letošní zimy jsme se museli vyrovnat s faktem, že není sníh. Proto byla zvolena modifikovaná trasa, ovšem cíl zůstal nezměněn, Restaurace Kulířov.

Zobrazit celý text

1/2014 - Výroční schůze 2014

Zakončení činnosti každého oddílu za uplynulý rok 2013 je většinou výroční členská schůze. Zde se zhodnotí průběh předešlého roku a také nastíní program aktivit v začínajícím novém období. V našem oddílu se uskutečnila v sobotu dne 11.1.2014 v pohostinství „U Pásků“. Počet našich členů na této schůzi byl opět velký, pozvání přijal také starosta obce Kotvrdovic pan Kunc Alois.

Zobrazit celý text
Nejbližší akce
Změny na webu

Nový článek v Kulturním dění: KANICE.

Nový článek v Kulturním dění: HOLŠTEJN.

Nový článek v Kulturním dění: OPATOVSKÝ ŠMAJD- 6.2.2021.

Nový článek v Kulturním dění: PODOMSKÁ VYCHÁZKA.

Nový článek v Kulturním dění: SKALNÍ MLÝN, MACOCHA.

Nový článek v Kulturním dění: _Během týdne konečně napadla solidní vrstva sněhu (asi 10 cm), a tak se trojice lyžařů se vypravila vyzkoušet podmínky. Vydali jsme se žlebem, kolem letiště ke Kojálu, dále k prameni Malé Hané, kolem Marianína a najeli na lesní c.

Partneři

partner-kotvrdovice