Přeskočit navigaci.

Akce proběhlé

Zvolte si období: 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020

12/2013 - Prohlídka Punkevních jeskyní

Dlouholetou tradicí v našem turistickém oddílu je setkání rodinných příslušníků spojené s vycházkou do blízkého okolí. Naším cílem byla tentokrát prohlídka Punkevní jeskyně, zakončená společnou večeří. Toto setkání se uskutečnilo jako obvykle mezi Vánočními svátky a Silvestrem, konkrétně 30.12.2013. Pro pořádání naší akce jsme si nemohli vybrat lepší počasí. Několik dní předtím se neobjevilo slunce a počasí bylo plné mlh a inverzí. V sobotu ráno všechny mile překvapila obloha zalitá sluncem, celý den nás provázelo krásné slunné počasí.

Zobrazit celý text

3/2013 - Lyžařský přejezd Kulířov 2013

Dne 3.3.2013 se uskutečnil po dlouhém období příprav a neustálém odsouvání realizace akce lyžařský přejezd do rodné obce pana Františka Musila, tedy do Kulířova. V 9 hodin ráno vyrazil z Kotvrdovic na trasu tým průzkumníků ve složení Petr Hřebíček, Jaroslav Kunc a Miroslav Němec.

Sněhové podmínky ovlivněné blížícím se jarem před nás postavily řadu nástrah. Díky dlouholetým zkušenostem  zúčastněných jsme ale všechny překážky zdárně překonali a po vyčerpávající cestě jsme se konečně ocitli v útulné kulířovské hospůdce. Zde jsme pak nad sklenicí zlatavého moku v srdečném rozhovoru zavzpomínali na našeho přítele a turistu Františka. S dobrým pocitem zvládnutí vytyčeného cíle jsme se po načerpání nových sil vydali na zpáteční cestu, která byla korunována úspěšným návratem zpět do Kotvrdovic. Celou akci si dovoluji označit za historickou a to hlavně z důvodu nalezení nové trasy umožňující pokračovat v objevování běžkařských terénů v oblasti přírodního parku Údolí Velké Hané s možností navázat na již známé trasy přes Bílý Kříž.

Petr Hřebíček


1/2013 - Výroční schůze odboru 2013

V měsíci lednu probíhají ve většině organizací výroční schůze s vyhodnocením činnosti za uplynulý rok a seznámení s plánem na letošní rok. Také v našem klubu českých turistů Kotvrdovice se konala výroční schůze v sobotu dne 19.1.2013 v restauraci U Pásků. Členové naší organizace se této schůze účastnily ve velkém počtu, pozvání přijal také starosta obce Kotvrdovice pan Kunc Aloise.

Zobrazit celý text
Nejbližší akce
Změny na webu

Nový článek v Kulturním dění: KŘTINY.

Nový článek v Kulturním dění: RUDICKÁ VYCHÁZKA.

Nový článek v Kulturním dění: JARNÍ SENIORSKÁ VYCHÁZKA 9.3.2020 - BLEDULE.

Nový článek v Kulturním dění: ALEXANDROVA ROZHLEDNA.

Nový článek v Kulturním dění: KRAJEM POD KOJÁLEM 2020.

Nový článek v Kulturním dění: SMUTNÁ ZPRÁVA.

Partneři

partner-kotvrdovice