Přeskočit navigaci.

Akce proběhlé


12/2013 - Prohlídka Punkevních jeskyní

Dlouholetou tradicí v našem turistickém oddílu je setkání rodinných příslušníků spojené s vycházkou do blízkého okolí. Naším cílem byla tentokrát prohlídka Punkevní jeskyně, zakončená společnou večeří. Toto setkání se uskutečnilo jako obvykle mezi Vánočními svátky a Silvestrem, konkrétně 30.12.2013. Pro pořádání naší akce jsme si nemohli vybrat lepší počasí. Několik dní předtím se neobjevilo slunce a počasí bylo plné mlh a inverzí. V sobotu ráno všechny mile překvapila obloha zalitá sluncem, celý den nás provázelo krásné slunné počasí.

Zobrazit celý text

3/2013 - Lyžařský přejezd Kulířov 2013

Dne 3.3.2013 se uskutečnil po dlouhém období příprav a neustálém odsouvání realizace akce lyžařský přejezd do rodné obce pana Františka Musila, tedy do Kulířova. V 9 hodin ráno vyrazil z Kotvrdovic na trasu tým průzkumníků ve složení Petr Hřebíček, Jaroslav Kunc a Miroslav Němec.

Zobrazit celý text

1/2013 - Výroční schůze odboru 2013

V měsíci lednu probíhají ve většině organizací výroční schůze s vyhodnocením činnosti za uplynulý rok a seznámení s plánem na letošní rok. Také v našem klubu českých turistů Kotvrdovice se konala výroční schůze v sobotu dne 19.1.2013 v restauraci U Pásků. Členové naší organizace se této schůze účastnily ve velkém počtu, pozvání přijal také starosta obce Kotvrdovice pan Kunc Aloise.

Zobrazit celý text
Nejbližší akce
Změny na webu

Nový článek v Kulturním dění: KANICE.

Nový článek v Kulturním dění: HOLŠTEJN.

Nový článek v Kulturním dění: OPATOVSKÝ ŠMAJD- 6.2.2021.

Nový článek v Kulturním dění: PODOMSKÁ VYCHÁZKA.

Nový článek v Kulturním dění: SKALNÍ MLÝN, MACOCHA.

Nový článek v Kulturním dění: _Během týdne konečně napadla solidní vrstva sněhu (asi 10 cm), a tak se trojice lyžařů se vypravila vyzkoušet podmínky. Vydali jsme se žlebem, kolem letiště ke Kojálu, dále k prameni Malé Hané, kolem Marianína a najeli na lesní c.

Partneři

partner-kotvrdovice