Přeskočit navigaci.

1. evropská olympiáda EVV

21. 2. 2012

Vážení přátelé!

Vzhledem k velkým ohlasům v roce 2011 a řadě poptávek na další akci přeposílám pozvánku na kombinovaný zájezd pořádaný opět KČT Praha ve spolupráci s CK Hoška-tour na Evropskou olympiádu IVV v Lucembursku společně s třídenní akcí IVV/ IML v rakouském Seefeldu a žádám o její přeposlání Vašim odborům, případně šíření v rámci oblasti na významných turistických akcích či konferencích.
Děkuji předem za spolupráci, s pozdravem Ivan Press

Zdravím všechny turistické přátele,
Světová olympiáda IVV v Turecku je již dávno za námi a v Jižním Tyrolsku ještě daleko před námi. A tak se evropská sekce IVV rozhodla zorganizovat 1.evorskou olympiádu EVV a pozvali nás do zakladatelské země této evropské sekce IVV, tedy do nádherné části Lucemburska nedaleko německých hranic. Ve spolupráci s Němci se tedy tato olympiáda uskuteční v lcemburském městečku Echternach a německém Irrelu. Na této akci lze opět získat jak razítka IVV, tak razítko IML. Byla by velká škoda, aby na této akci bylo malé zastoupení českých turistů, a tak vám posíláme nabídku zájezdu, ve které je účast i na další akci IML a IVV v kouzelném rakouském městečku Seefeld nedaleko Innsbrucku.>
Přeji všem hezký den,
Klára Zezulová
KČT Praha

Propozice


Nejbližší akce
Změny na webu

Nový článek v Kulturním dění: KANICE.

Nový článek v Kulturním dění: HOLŠTEJN.

Nový článek v Kulturním dění: OPATOVSKÝ ŠMAJD- 6.2.2021.

Nový článek v Kulturním dění: PODOMSKÁ VYCHÁZKA.

Nový článek v Kulturním dění: SKALNÍ MLÝN, MACOCHA.

Nový článek v Kulturním dění: _Během týdne konečně napadla solidní vrstva sněhu (asi 10 cm), a tak se trojice lyžařů se vypravila vyzkoušet podmínky. Vydali jsme se žlebem, kolem letiště ke Kojálu, dále k prameni Malé Hané, kolem Marianína a najeli na lesní c.

Partneři

partner-kotvrdovice